Ośrodek wypoczynkowy „Grodno”

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Znajduje się z dala od zgiełku miasta w malowniczej scenerii Jeziora Grodzieńskiego w miejscowości Mirakowo w Gminie Chełmża. Ośrodek położony jest 18 km od Torunia na trasie Chełmża – Golub Dobrzyń. Urokliwe miejsce, starodrzewia, pola i nadwodne zarośla, to tylko kilka z zalet tego miejsca. 
Ośrodek jest doskonałym miejscem do wypoczynku, zorganizowania imprez okolicznościowych czy imprez fi rmowych. Kompleksową obsługę cateringową, w elegancki sposób przyozdobione i podane wyśmienite potrawy doceni najbardziej wymagający smakosz. Do dyspozycji gości przygotowane są 3 sale mieszczące jednorazowo do 110 gości, 9 w pełni wyposażonych pokoi, parking, miejsce do grillowania, plac zabaw oraz sprzęt wodny. Ponadto w najbliższym czasie powstaną dodatkowe atrakcje: boisko do siatkówki, kort tenisowy oraz pole namiotowe. Oferta dostępna jest przez cały rok.

Kontakt:
Stella Blacharska
Kopernika 1A
87-140 Chełmża
kom. 601 62 14 66
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.ow-grodno.pl


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.