„Lawendowe Wzgórze”

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Znajduje się w Wymysłowie w gminie Łubianka, blisko Torunia, Chełmży i Bydgoszczy, w ustronnym miejscu w wiejskiej scenerii. Na gości czeka przepiękny ogród z grillem, meblami, huśtawkami ogrodowymi i miejscem na ognisko, malowniczy sad oraz naturalne oczko wodne otoczone sitowiem i pola uprawne, ciągnące się aż po horyzont. Do dyspozycji gości przygotowana jest w pełni wyposażona, pięknie przystrojona sala na 80 osób z pełnym zapleczem kuchennym i sanitarnym. „Lawendowe Wzgórze” posiada szeroką ofertę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań gości m.in. organizacja imprez okolicznościowych, ognisk przy gitarze, imprezy taneczne, bale, pikniki. Zamiłowanie właścicieli do dobrej kuchni zaowocowało organizacją kolacji włoskiej, francuskiej oraz wieczoru ukraińskiego z pokazami umiejętności ekspertów w danych dziedzinach kulinarnych. Oferta dostępna jest przez cały rok, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Lawendowe Wzgórze to miejsce, w którym każdy może urzeczywistnić nawet najbardziej niezwykły pomysł na spędzenie wolnego czasu, rozwijanie swoich zainteresowań, dzielenie się swoimi osiągnięciami, zdolnościami i wiedzą.

Kontakt:
Lawendowe Wzgórze
Katarzyna Schmitt
ul. Sobieskiego 2
87-152 Wymysłowo
kom. 502 249 721
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.lawendowewzgorze.net


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.