Gospodarstwo Agroturystyczne „Farma I HA HA”

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Położone jest w Przecznie, w gminie Łubianka. Jest to miejsce rekreacji dla rodzin z dziećmi oraz grup poszukujących aktywnego, niebanalnego wypoczynku. Ten wiejski sielankowy raj zachwyca: huśtawkami z recyklingu, różnorodnymi hamakami, licznymi drabinkami, słomianą trampoliną, „bosą ścieżką”, torami przeszkód, ściankami wspinaczkowymi, szkółką jeździecką, mini zoo zwierząt gospodarskich z ludyczną ofertą oraz świetną domową kuchnią. Czas z pewnością będzie zagospodarowany od świtu do zmierzchu. Farma oferuje noclegi w pokojach gościnnych z łazienkami oraz atrakcję „spania na sianie w stajni”. Właściciele farmy zapraszają wycieczki szkolne i przedszkolne do spędzenia czasu w atrakcyjny i twórczy sposób. Animatorzy prowadzą m.in. warsztaty ceramiczne i garncarskie, witrażownicze, plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu z elementami prostych warsztatów cyrkowych.
W farmie znajduje się do dyspozycji gości ogrzewana sala na ok. 30 osób, na potrzeby organizacji imprez okolicznościowych. Szczególną atrakcją jest funkcjonujący od końca czerwca do października labirynt na 3 hektarowym polu kukurydzy, składający się z 4 km ścieżek.
Zabawa w labiryncie jest niezapomnianym przeżyciem. Każdy kto myśli, że mając mapkę labiryntu w dłoni nie zgubi się, jest w wielkim błędzie, gdyż po drodze należy wykonać kolejne zadania. Spędzając aktywnie czas na farmie warto również udać się do źródełka św. Rozalii czy pobliskiego zabytkowego parku w Wybczu. Gospodarstwo jest czynne przez cały rok. Wizyty grup oraz letników należy poprzedzić rezerwacją.

Kontakt:
Magdalena Szwechowicz
Przeczno, ul. Unisławska 16
87-152 Łubianka
kom. 603 090 938
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.farmaihaha.pl


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.