Agroturystyka „Zacisze”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podążając przez Gzin w kierunku Czarża, wypatrujemy drogowskazu zapraszającego do skrętu w lewo, prosto do „Zacisza”. „Zacisze” to nie tylko nazwa, ale również doskonałe odzwierciedlenie charakteru tego miejsca, bowiem gospodarstwo o powierzchni 2 ha otoczone jest lasem, w miejscu odległym od ruchliwych dróg i zabudowań, wśród malowniczych okolic Basenu Unisławskiego. 
Oferta agroturystyki obejmuje noclegi w pokojach dwu- , trzyi czteroosobowych. W porze letniej gospodarze dysponują 32 miejscami noclegowymi, zaś zimą - 20 miejscami. Istnieje również możliwość wynajęcia całego domku holenderskiego.
Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizję, z zapewnionym dostępem do w pełni wyposażonej kuchni. Posiłki można spożywać w jasnej i przestronnej jadalni, w której znajduje się telewizor i sprzęt audio.
Rozległe tereny gospodarstwa oraz duża sala biesiadna stwarzają idealne warunki do organizacji imprez okolicznościowych oraz zebrań biznesowych. Istnieje tu bogate zaplecze do spotkań i relaksu na powietrzu – piękna altanka widokowa, miejsce na ognisko i grilla. „Zacisze” to przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Znajduje się tu plac zabaw, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej i mnóstwo miejsca do bezpiecznej zabawy.
Wspaniałą atrakcją agroturystyki są również dwa zarybione stawy połączone drewnianymi pomostami, z wysepką i wieżą widokową ze szczytu której rozpościera się panorama malowniczej okolicy.

Zachętą do odwiedzenia tego miejsca są malownicze okolice Doliny Dolnej Wisły, która wyżłobiła tu rozległą na 7 km kotlinę, tworząc niepowtarzalny w tym regionie krajobraz.

Kontakt:
Mariola Kuśmierek
Gzin 39
86-070 Dąbrowa Chełmińska
tel. (52) 381 60 04
kom. 694 523 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.gzin.com.pl
www.naszezacisze.com.pl


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.