Gospodarstwo Gościnne Teresa i Józef Matuszewscy

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

W miejscowości Gołoty znajduje się takie miejsce, gdzie najcenniejszym darem, jakim obdarowywani są przebywający tu goście, jest cisza i spokój. To idealny zakątek dla osób starszych i samotnych oraz poszukujących azylu od miejskiego zgiełku. 
W pięknym domu, za którym rozpościera się widok na pradolinę Wisły przez cały rok do dyspozycji gości są 1- lub 2 - osobowe pokoje z wygodnie urządzonym miejscem do spania i odpoczynku. Dom otacza duży ogród rekreacyjny z dwoma tarasami wypoczynkowymi, gdzie w ciepłe dni można spożywać posiłki i rozkoszować się słońcem. Obok znajduje się stary sad pełen pachnących owoców różnych odmian.
Zaletą gospodarstwa są wspaniałe tradycyjne posiłki, w dużej mierze przygotowywane według starej księgi kucharskiej z początku XX w., jaką życzliwa gospodyni chętnie prezentuje gościom. Można tu również skosztować wybornych nalewek domowych, spośród których wyróżnia się ta miętowo-miodowa – specjalność pani domu. 
Na wszystkich, którzy zdecydują się tu zawitać, czeka wiele atrakcji takich jak: przejażdżki rowerowe, pływanie w dużym basenie ogrodowym, jazda konna w pobliskiej stadninie, wieczory przy grillu oraz pikniki na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości jest również sprzęt do gier zespołowych.

Dla osób fascynujących się średniowieczną architekturą właściciele tej urokliwej posiadłości organizują wycieczki do zabytkowego Torunia i Chełmna.

Kontakt:
Teresa i Józef Matuszewscy
Gołoty 4, 86-260 Unisław
kom. 664 423 077
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.