Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Gołoty - szkółka jeździecka, pensjonat dla koni

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W miejscowości Gołoty, przy trasie wiodącej z Chełmna do Unisławia z oddali można dostrzec ogrodzone padoki, po których z wdziękiem poruszają się konie z tutejszej stadniny.
Stajnia w Gołotach powstała w 1996 roku, początkowo przeznaczona była dla celów prywatnych, jednak z biegiem lat stała się również ostoją dla przepięknych zwierząt oraz ich posiadaczy. Gospodarze stworzyli tu kameralny, uroczy pensjonat dla koni oraz idealne warunki do rozwoju jeździectwa i treningu wierzchowców. Konie to ogromna pasja właścicieli posiadłości, którzy z pełnym profesjonalizmem i oddaniem dbają o dobre samopoczucie i kondycję zwierząt oddanych pod ich opiekę. W przydomowej stajni grzywiastym gościom udostępnione są wygodne boksy, z automatycznymi poidłami, w których klacze i ogiery mają przytulne lokum.
Dzięki właściwemu karmieniu oraz codziennemu wypuszczaniu na padoki te piękne i pełne energii zwierzęta czują tu bardzo dobrze. Osoby chcące trenować swoje wierzchowce znajdą w tym miejscu również oświetlony plac do jazdy.
Po odprężającym choć dość męczącym czasie spędzonym w siodle warto tu zostać i odpocząć, rozkoszując się wiejskim klimatem i ciszą, z subtelnym rżeniem i tętentem kopyt w tle. Do dyspozycji gości są 2 pokoje z dostępem do kuchni i łazienki. Przez cały rok od wtorku do niedzieli funkcjonuje tu również szkółka jeździecka. Trenować jazdę konną mogą zarówno doświadczeni jeźdźcy, jak i osoby rozpoczynające przygodę w siodle.

Konie to ogromna pasja właścicieli posiadłości, z pełnym profesjonalizmem i oddaniem dbają oni o dobre samopoczucie i kondycję zwierząt oddanych pod ich opiekę.

Kontakt:
Gospodarstwo Agroturystyczne
Stajnia Gołoty A.A. Janus
Gołoty 10, 86-260 Unisław
kom. 662 650 250, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.