Gospodarstwo Agroturystyczne „Chomiczówka”

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Nad jeziorem, na skraju Topolna przybyszów wita Chomiczówka - idealne miejsce dla osób pragnących zostawić za sobą miejski zgiełk i rozsmakować się w prawdziwie wiejskim klimacie, w otoczeniu pięknej przyrody malowniczych okolic.
Przez cały rok na gości czekają 4 pokoje 2, 3 i 4 -osobowe z dostępem do 2 łazienek oraz w pełni wyposażonej kuchni.
Wypoczynku w miłej domowej atmosferze mogą zaznać tu zarówno osoby starsze, samotne jak i rodziny z dziećmi. Mile widziane są również domowe pupile.
Właściciele agroturystyki hodują zwierzęta gospodarskie, które są atrakcją dla najmłodszych, a i pożytku z nich co nie miara, bo pod dostatkiem tu świeżych swojskich jaj i pachnącego łąką mleka. Z naturalnych produktów gospodyni przygotowuje tradycyjne przysmaki: chleb, masło, szynkę i wyborną gęsinę, a specjalnością gospodarza są pyszne sery zagrodowe będące produktem oznaczonym Marką Lokalną Zakola Dolnej Wisły.
Nadwiślański krajobraz Topolna zachęca do spacerów, okolica uwita jest ścieżkami prowadzącymi do uroczych zakątków.
W centrum wsi warto zwiedzić XVII-wieczny kościół czy wspiąć się na szczyt wczesnośredniowiecznego grodziska Talerzyk, a i do zabytkowych miast: Chełmna, Bydgoszczy i Torunia stąd całkiem blisko.

Wieczorem, po całym dniu wrażeń, można oddać się chwilom relaksu przy ognisku lub grillu, do których w ciszy przygrywają świerszcze skrywające się pośród krzewów.

Kontakt:
Małgorzata i Piotr
Chomiczowie
Topolno 35
86-120 Pruszcz
tel. (52) 33 20 901
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.chomiczowka.hekko.pl


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.