Gospodarstwo agroturystyczne „Dalamo”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miłośników ciszy i spokoju, którzy lubią spędzać urlop z dala od pośpiechu dnia codziennego, w bliskim kontakcie z naturą zapraszamy do agroturystyki DALAMO w miejscowości Jeleniec, w gminie Papowo Biskupie. Zieleń, świeże powietrze i wspaniały mikroklimat pozwolą zregenerować siły oraz wypocząć od zgiełku dużych miast, pracy i powszednich problemów. Gospodarze zapewniają wspaniały aktywny wypoczynek. 
W domku przy malowniczo zagospodarowanym ogrodzie gospodarze oddają gościom do dyspozycji dwa osobne w pełni wyposażone 4-5 osobowe apartamenty zachęcają do przyjazdu zarówno turystów indywidualnych, jak i całe rodziny. Agroturystyka dysponuje bogatą paletą dodatkowych atrakcji: w ogrodzie znajduje się piaskownica, zestaw huśtawek, duży dmuchany basen, komplety ogrodowe, możliwość zorganizowania grilla, a w przypadku niepogody lub zimniejszych wieczorów, skorzystanie ze specjalnie do tego przygotowanej zadaszonej i osłoniętej od wiatru wiaty.
Goście mają możliwość wypożyczenia rowerów, aby wybrać się na wycieczkę rowerową do pobliskiego lasu czy pobliskich atrakcji turystycznych, jakimi są zespoły pałacowo-dworkowe w pobliskich miejscowościach i jezioro. Gościnność gospodarzy oraz szereg atrakcji z pewnością umożliwi interesujące spędzenie czasu. Oferta dostępna jest od kwietnia do września, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Z posesji rozciąga się widok pól, łąk, lasu zachęcający do wycieczek.

Kontakt:
Henryk Niewiadomski
Jeleniec 21
86-221 Papowo Biskupie
tel. (56) 679 80 20
kom. 698-855-032
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Tytuł projektu: „Szlak Tradycji i Smaku”
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Wdrażanie projektów współpracy” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Adres

 86-253 Kijewo Królewskie ul. Chełmińska 7

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.